Спенсер Олсон амерички певач
Спенсер Олсон


Његови профили на друштвеним мрежама

Пол Мушки
Старост 21 година (2023.)
Датум рођења 3. фебруара 2002. године
Право име Спенсер Скот Олсон
професија Сингер
националност Американац
Место рођења Далас, Тексас, САД
Религија хришћанство
Хороскопски знак Водолија

Висина, тежина и физичка статистика

Тип тела Просек
Висина 5 стопа 10 инча (1,5 м)
Тежина 68 кг (149 лбс)
Боја косе Плавуша
Боја очију Плави

Спенсер Олсон Образовање

школа: Престонвуд хришћанска академија

Каријера Спенсер Олсон

професија: Сингер

Деби:

Деби албум: Ваша љубав за насНето вредност: 5 милиона долара

Избор Уредника